Kaip harmonizuoti santykius su antra puse ir aplinkiniais?
Apie tai išsamiai nemokamoje paskaitoje 'Santykiai ir Aš" - registruokis dabar!

'Paskirtis ir savirealizacija' kursai

Paskirtis ir Savirealizacija - mokymai apie savęs pažinimą

Kurso įrašas: 4 užsiėmimai (visiems) | pažengusiems - 8 užsiėmimai (turintiems Reiki pakokas)
paskirtis ir savirealizacija kursai mokymai moterims Reiki realizuok save

Šiai dienai vienas aktualiausių kiekvieno žmogaus klausimų – kaip man save realizuoti, kas yra savirealizacija, kur mano savirealizacija, kaip ją rasti?  Vieniems šis klausimas kyla sulaukus dvidešimties, kitiems – trisdešimties, o tretiems – penkiasdešimties ar aštuoniasdešimties. 

Žmogus evoliucionuoja ir jo sąmonė vystosi kūno, sielos ir energiniame lygmenyse. Klausimai apie savirealizaciją glumina daugelį, dažnai įnešdami dar daugiau painiavos į jų gyvenimus. Ir tai tik todėl, jog iš šiuolaikinio žmogaus gyvenimo palaipsniui pradingo suvokimas, jog yra JO paskirtis. Taip pasimetė esminė dėlionės detalė. 

Savirealizacija reiškia  – realizuoti SAVE, o  jei nesuprantame ir nepažįstame SAVĘS, nežinome savo paskirties, mes galime realizuoti viską išskyrus save. Kuriame kitiems, bet ne Sau. Gyvename kitiems, bet ne Sau. Tikrasis AŠ taip ir lieka baimių, draudimų, įsitikinimų, sociumo, iliuzijų ir svetimų gyvenimų įkaitas. 

* Dėl papildomų užsiėmimų praktikuojantiems Reiki (t.y. pilno 8 užsiėmimų kurso) kreiptis į labas@reikimokykla.lt arba tiesiogiai į administraciją. 

Kūnas nuo gimimo keliauja senatvės link, o siela savo kelyje kaupia išmintį. Šio proceso metu vyksta didžiuliai energijos mainai. Ir jei veikiame sąmoningai, įveikiame savirealizacijos kelią atlikdami savo paskirtį. Kiekvienas žmogus į Žemę ateina tam, kad šiame gyvenime įgyvendintų savojo įsikūnijimo užduotis ir realizuotų save. Bet kiekvienas eidamas savirealizacijos keliu pats save ir stabdo, o viso to priežastis glūdi mumyse.

Šis “Paskirtis ir savirealizacija” užsiėmimų ciklas nepavers Jūsų į gulbę, neišspręs visų Jūsų iššūkių kelionėje link Savęs, bet taps puikiu kompasu ir atsakys į daugelį klausimų, kurie kamuoja kiekvieną iš Jūsų. Jie padės sąmoningai pažvelgti į SAVO gyvenimą – nes tik žinodami, iš kur kyla problema, gauname atsakymą, ką daryti toliau. 

Suvokimas – svarbiausias kelias sprendimo ir savirealizacijos link.

Nesi tikras ar šis kursas tau? Nori sužinoti daugiau apie savo paskirtį? Registruokis nemokamai paskaitai.

Paskirtis ir Savirealizacija - užsiėmimų temos

Paskirtis ir savirealizacija savirealizacija

Įžanginis ‘Paskirtis ir Savirealizacija’ mokymų kursas – 4 užsiėmimai visiems norintiems.

1.

Kas yra paskirtis? Kas yra savirealizacija?

2.

Kūno, proto ir sielos paskirtis.

3.

Kas trukdo savirealizacijai? 

4.

Kasdieniai instrumentai kelyje link realizacijos. Praktika. 

Papildomi ‘Paskirtis ir Savirealizacija’ užsiėmimai praktikuojantiems Reiki

5.

Darbas su baimėmis.

6.

Darbas su subprogramomis.

7.

Darbas su draudimais.

8.

Darbas su ego.

Tolimesnė praktika

Paskirtis ir savirealizacija yra vienas SVARBIAUSIŲ gyvenimo klausimų, kurie nesisprendžia per trumpą laiką, todėl visus norinčius ir motyvuotus Reiki praktikus giliau pradirbti šia kryptimi kviesime prisijungti prie kas savaitinių, 3 mėnesių trukmės susitikimų.

Jų metu bendrausime, aptarsime Jūsų konkrečias situacijas, kartu darysime praktikas, gilinsimės, ką apie tai mums pasakoja šventi raštai, išminčiai ir šventieji, bendrausime, kartu save analizuosime ir augsime.

Mainai:

Pirmi 4-i užsiėmimai visiems norintiems – 120

8 užsiėmimai praktikuojantiems Reiki – 150  

Tęstinės kas savaitinės praktikos 1x per sav, ‘palaikymo grupė’ – 130€ /mėn.  Tik praktikuojantiems Reiki.

Informacija:

El. paštas: labas@reikimokykla.lt
Tel.nr. +370 688 00922

Pradėk eiti SAVO keliu jau šiandien!

Mokymų įrašas (4 paskaitos po 2.5-3 val + 1x įvadinė paskaita). 

Dėl papildomų užsiėmimų praktikuojantiems Reiki (t.y. pilno 8 užsiėmimų kurso) kreiptis į labas@reikimokykla.lt arba tiesiogiai pas Rasą.