Kaip harmonizuoti santykius su antra puse ir aplinkiniais?
Apie tai išsamiai nemokamoje paskaitoje 'Santykiai ir Aš" - registruokis dabar!

Reiki mokomoji literatūra

Reiki knyga “Reiki - senovinis gydymo menas”

reiki knyga senovinis gydymo budas reiki mokykla

Reiki knyga supažindina su išsamia Reiki pirmos pakopos metodine medžiaga, detalia energetinės diagnostikos metodika ir įvairius straipsnius Reiki filosofijos temomis.

Ši Reiki knyga yra puikus praktinis vadovėlis apie Reiki ir žmogaus energetinę anatomiją.

Knygą galite įsigyti Indiškos Reiki mokyklos centruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei mūsų online parduotuvėje čia

Ištrauką iš knygos apie Indiškos Reiki mokyklos dvasinę filosofiją skaitykite čia.

Reiki knyga “Šeimos santykių energetika”

reiki knyga seimos santykiu energetika

Ši Reiki knyga atveria naują požiūrį į šeimos vienybę ir santykius.

Šeima yra viena svarbiausių vertybių. Sukurti šeimą, net ir su mylimu žmogumi, nėra taip lengva, o tą trapų meilės jausmą vienas kitam išsaugoti ilgus metus yra menas, puoselėjamas daugelį šimtmečių.

Knygoje atskleidžiamos vyro ir moters santykių paslaptys. Sužinosite, kaip santykiai kuriami energetiniame lygmenyje, dėl kokių klaidų kyla nesusipratimai, atsiranda dirglumas ar net nutraukiamas bendravimas. Taip pat,  kaip užmegzti tikrą ryšį su bet kokio amžiaus vaikais. Skirta visiems, kurie nori sukurti laimingus santykius, džiaugtis harmoninga ir laiminga šeima. Reiki knyga yra skirta plačiam skaitytojų ratui.

Ištrauka iš Reiki knygos „Šeimos santykių energetika”, kurią galite įsigyti Indiškoje Reiki mokykloje arba mūsų online parduotuvėje čia

Vyro ir moters keitimasis energija

Dviejų žmonių sąveika – tai tarsi du susijungiantys indai arba smėlio laikrodis. Sujungus du indus, kuriuose skysčio kiekis skiriasi, galiausiai abiejuose induose jis suvienodėja. Energiškai vyksta toliau paaiškintas procesas.

Susipažinus jauniems žmonėms, atsiranda trauka. Paprastai vyro biolaukas yra didesnis nei moters, ir atitinka mergaitės tėvo biolauką. Savo išrinktojo biolauko ji nemato, tačiau pasąmoningai jaučia. Jei vyro auros vibracijos panašios į būdingas mergaitės tėvui, moteris pritraukia tokį vyrą. Taigi pasirenka visada moteris.

Vaikystėje mums reikalinga abiejų tėvų energija, o subrendę paprastai linkstame prie žmonių, kurių energetika panaši.

Keičiantis energija, paprastai vyras moteriai atiduoda savąją. Kol bendraujant vyro energija teka į moterį, šis procesas suprantamas kaip laimė. Moteris pasirenka vyrą, tuo metu turintį jai reikalingos energijos.

Vyrams būdinga ketveriopa energija: fizinė – fiziškai išsivystęs vyras; eterinė energija – jis gali būti švelnus; astralinė – gali būti emocingas; mentalinė energija – būna diplomatiškas, mėgsta viską planuoti.

Moteris nesąmoningai linksta prie „savo“ vyro, kiti jai tiesiog nepatiks. Tas pats pasakytina ir apie vyrus – jie pasirenka moteris, kurių energetika dera su jų poreikiais konkrečiu gyvenimo etapu. Mes mylime tuos, su kuriais energiškai jaučiamės laimingi.

Gamta vyrą sukūrė taip, kad jam būtina kuo nors rūpintis. Jei partnerė jo nepriima rūpesčio, jis ima rūpintis kitomis. Kiekvienas vyras turi įgimtą instinktą atiduoti. 

Moters prigimtis – nuolat gauti dėmesio. Štai kodėl buvo sukurta visa grožio industrija, padedanti moteriai gauti vyrų dėmesio.

Moterį Dievas apdovanojo emocijomis. Gimus kūdikiui, ji atlieka vyro vaidmenį – energiją atiduoda savo vaikui. Tada šeimoje kyla konfliktas, nes atsiranda du energiją atiduodantys asmenys. Jei vyras neprisideda prie vaiko auklėjimo, jis tik konstatuoja žmonos pokyčius, bet nepriima jos tokios, kokia ji tapo, o moteris nesupranta, kas su ja vyksta. Taip kyla ginčai, dažnai pasibaigiantys skyrybomis.

Vyras šeimoje pradeda jaustis nebesvarbus ir ima ieškoti kitos moters, kuriai yra reikalingesnis ir kuri priims jo energiją. Energiškai vyksta vyro ir moters energijų atsiskyrimas, sutrinka energijų pusiausvyra.

Energiškai vyro ir moters biolaukus galima palyginti su dviem kokonais: vienas yra didesnis, kitas mažesnis. Dviem žmonėms susitikus, prasideda intensyvus apsikeitimas energija. Energija iš didesniojo kokono pradeda tekėti į mažesnįjį.

Prasideda įsimylėjimo periodas, žmonės negali atsižiūrėti vienas į kitą, nuolat trokšta laiką leisti kartu, tarsi vienas kitą būtų užbūrę, likęs pasaulis jiems neegzistuoja. Tokio intensyvaus keitimosi energija laikotarpis trunka apie 90 dienų. Po to keitimasis energija palaipsniui nusistovi. Jei šiuo metu du žmonės priima rimtą sprendimą tęsti santykius, keitimasis energija vyks kitame lygmenyje. Jei toks sprendimas nepriimamas, energetika keičiasi ir prasideda pirmieji ginčai, nes nukrenta rožiniai akiniai. Žmonės pradeda matyti partnerio trūkumus, ima reikšti jam pretenzijas. Kai susipyksta, kuriam laikui vienas nuo

kito nutolsta, taip mažiau keisdamiesi energija. Kiekvienas pradeda tiek teigiama, tiek neigiama energija pasipildyti savarankiškai. Po kurio laiko, kai pusiausvyra jau sutrinka, jie pradeda vėl susitikinėti, kad energija galėtų keistis toliau.

Tai vyksta ne tik įsimylėjimo etape, bet ir sukūrus šeimą. Kiekvienu gyvenimo tarpsniu vienas partneris turi daugiau energijos, kitas mažiau, todėl tarp jų apsikeitimas energija vyksta nuolat. Vienam iš partnerių grįžus namo blogos nuotaikos, su mažomis energijos atsargomis, kitas perduos jam dalį savosios, taip išsklaidydamas nuovargį ir praskaidrindamas nuotaiką; paskui jie keičiasi vaidmenimis ir taip praeina visas gyvenimas.

Jei energija vis keičiamasi, šeima išsaugoma. Abu partneriai kur nors dirba, bendrauja su kitais žmonėmis, nuolat patiria naujų įspūdžių, gauna naujos energijos. Jei šeimos gyvenimas kupinas įvairovės, niekada nekankina nuobodulys, visada cirkuliuos gyva energija.

Kokioje nors srityje užblokuota energija pasireiškia sunkumais ja keičiantis, todėl toje srityje pasireiškia problemos. Energija mes keičiamės ketvirtosios arba penktosios čakros lygmenyje.

 

Mūsų visuomenėje yra žmonių, turinčių stiprų biolauką ir biomagnetinį potencialą. Energiškai kiekvienas žmogus yra magnetas, turintis energijos. Šis bioenergetinis potencialas priklauso nuo žmogaus prigimties, teigiamų ir neigiamų minčių, smegenų energetikos ir viso fizinio kūno energijos.