KAS YRA REIKI IR KAIP JI GALI MAN PADĖTI?
Registruokis nemokamai paskaitai apie Reiki ir pažink save.

Piligriminė kelionė į Indiją

Mūsų laukia dar viena kelionė į Indiją

Planuojama kelionės data - 2024m. vasarion mėn | Registracija dar galima!
kelione i indija piligrimine kelione

Kam jau teko keliauti su Reiki mokykla žino, kad mūsų kelionės išskirtinai piligriminės – lankome šventyklas, neturistines vietoves, gyvename ašramuose, keliaujame daug ir dar daugiau medituojame ir mėgaujamės Indijos kraštovaizdžiais

Indija yra unikali ir stebuklinga. Ją pažinti galima, tada, kai ji Tau atsiveria, o atsiveria ji tam, kas atsiveria jai.

 

Šiais metais planuojame naujus maršrutus ir dar mūsų dvasinės kelionės pabaigoje būtinai užsuksime į Goa – adaptacijai ir komfortiškam grįžimui namo. 

Kelionės trukmė - mėnuo, kodėl?

Nes mūsų energetika pilnai transformuojasi per 21 dieną, o transformacijos Indijoje vyksta kas minutę, kas sekundę. Šventyklos, vietovių energetika leidžia vykti tokiems pokyčiams, kokie kartais neįvyksta per gyvenimą medituojant namuose, o adaptacijai paliekame dar savaitę. Šį kartą mėgausimės Goa!

Kelionės maršrutą visad planuojame artėjant kelionės laikui, o bilietus perkame iš anksto. 

Kelionė į Indiją planuojama vasario viduryje , o toliau viskas priklauso nuo Tavęs, ar šoksi į lėktuvą su mumis ir pasitikėsi kelionės vedimu. Nes nebus tikslaus kelionės grafiko, nebus tiksliai suplanuotos dienotvarkės, nebus visada patogu ir komfortiška, mes keliaujame į Indiją atsiduodami vedimui, savęs pažinimui ir vidiniam impulsui, išgyventi tai kas tikra ir nesuvaidinta, pamatyti tikrąją Indiją ir prie jos prisiliesti.

Tad jei nori keliauti su mumis rašyk kuo greičiau ir pirksime bilietus! O kelionės detales aptarsime grupės susitikime. 

Registracija ir informacija:

El. paštas: labas@reikimokykla.lt
Tel.nr. +370 688 00922

Kelionės bilietų kaina apie 600 eur. Pati Indija su visom ir nuosavom išlaidom iki 2000 eur.

Norite prisijungti ar sužinoti daugiau?

Palikite žinutę ir susisieksime su jumis dėl daugiau informacijos.