NORI SUŽINOTI DAUGIAU APIE REIKI IR KAIP JI GALI TAU PADĖTI?
Registruokis nemokamai paskaitai apie Reiki jau dabar!

Trečiadienio Reiki ratas

Reiki rato užsiėmimai

Kiekvieną trečiadienį 18.00 val | online
reiki ratas praktiniai užsiėmimai reiki mokykla

Mūsų mokykloje kartą per savaitę vyksta bendra pamoka, kuri vadinama „Reiki ratu“. Tai ne klasikinis užsiėmimas ir jis gali neturėti jokios konkrečios temos. Ratas – tai galimybė pamatyti, išgirsti ir kalbėtis su tais, kurie jau ilgiau yra Reiki sistemoje, sužinoti jų nuomones, jų rezultatus ir išgirsti patarimų. Su kuo daugiau nuomonių susipažinsite, tuo objektyvesnį Reiki sistemos paveikslą susikursite. Kaip ir bet kokios praktinės sistemos, Reiki neįmanoma suprasti ir išmokti iš knygų.

Ratas – tai galimybė sukviesti pradedančiuosius, meistrus, žmones, kurie nori susipažinti su Reiki arba su mokykla.

Ką duoda Reiki ratas?

Pirma, mes dalinamės savo rezultatais ir pasiekimais ir, jei jumyse dar niekas nepasikeitė, galite išgirsti, ką Reiki suteikė kitiems ir ką reiktų daryti.

Antra, jūs pamatysite ir išgirsite gyvą konkrečių žmonių patirtį, o ne pasakojimus iš trečių lūpų.

Trečia, jūs rasite atsakymus į tuos klausimus, kurie dar nėra pilnai susiformulavę jūsų galvoje ar jūs gėdijatės paklausti.

Ketvirta, galėsite išsklaidyti savo abejones ir įsitikinti, kad visi mes susiduriame su tais pačiais sunkumais, ir žmonės, kurie kažko pasiekė, tiesiog turėjo šiek tiek daugiau kantrybės.

Penkta, susitikimo metu jūs galite gauti ne tik konsultaciją, bet ir praktinę pagalbą – Reiki seansą.

Šešta, kai jūs pasiekėte gerų rezultatų savo praktikoje ir dalinatės jais bendraminčių rate, tai išauga kelis šimtus kartų, taip pat atneša naudą kažkam, kas dabar yra sunkioje padėtyje. Jei jums bus sunku ir viskas atrodys pernelyg sudėtinga, nepatingėkite ir ateikite į reiki ratą, pasiklausykite kitų, pabūkite Reiki energijos sraute ir viskas savaime išnyks.
Ir paskutinis – per meditaciją mes valome ir gydome ne tik save, bet ir padedam visiems, kuriems reikia pagalbos, siunčiame energiją miestui, šaliai ir ypač – savo artimiesiems ir draugams.

Mainai: 5€

Reiki ratai vyksta online (Zoom platformoje) arba gyvai (išskirtiniais atvejais). 

Registracija ir informacija:

Registruotis galite užpildę žemiau esančią formą.

El. paštas: labas@reikimokykla.lt
Tel.nr. +370 688 00922

Užsiregistruoti Reiki ratui

Palikite savo duomenis žemiau ir atsiųsime Jums ZOOM prisijungimo nuorodą asmeniškai.