Kaip harmonizuoti santykius su antra puse ir aplinkiniais?
Apie tai išsamiai nemokamoje paskaitoje 'Santykiai ir Aš" - registruokis dabar!

Kas yra Reiki?

Reiki yra labai sena ir efektyvi savigydos sistema, pasiekusi mus iš amžių glūdumos.

Reiki – kas tai? Reiki yra japonų kalbos žodis, sudarytas iš dviejų dalių. Skiemuo „Rei“ atspindi metodo universalumą ir apima Dvasios bei Sielos lygmenį. Skiemuo „Ki“ reiškia gyvybinę Reiki energiją. Taigi, „Reiki“ – universali gyvybinė energija.

kas yra reiki lietuva reiki energija

Reiki sistemos pagrindas užgimė Tibete, iš kur ji paplito senovės Egipte, Graikijoje, Indijoje, Kinijoje ir Japonijoje. Praėjusio amžiaus pradžioje šį metodą naujam gyvenimui prikėlė japonas gydytojas Sensei Mikao Usui.

Visi mūsų organizmo procesai vyksta gyvybinės energijos dėka. Reiki energija aktyvina, stiprina ir subalansuoja kūną ir dvasią, ji veikia pačias priežastis, pažeidžiančias mūsų organizmo pusiausvyrą.  Reiki sistema nuostabi tuo, jog yra paprasta ir kiekvienam prieinama, reiki gydymas ir savigydos metodai puikiai dera su visomis dvasinėmis praktikomis ir tradicine medicina.

Gyvi ir nuotoliniai Reiki seansai – plačiau čia.  

Kas yra Reiki? Reiki - tai ne tik savigydos praktika, tai laimingo gyvenimo ir harmonijos su visu pasauliu praktika.

Reiki energija – kas tai? Universali gyvybinė Reiki energija, nesusijusi su jokiomis dogmomis, politinėmis pažiūromis, religijomis ir pasaulėžiūra. Reiki – tai gyvenimo tėkmė, kylanti iš Kūrėjo. Reiki leidžia sąmoningai dirbti su savimi, remiantis Visatos meile, žiniomis ir išmintimi. Kūno gydymas Reiki sistemoje yra sielos gijimo pradžia, suteikianti didžiules galimybes dvasiniam augimui.

Mūsų gyvenimo balansas priklauso nuo trijų sudedamųjų dalių – kūno, proto ir sielos. Kai balansas suardomas, mes sergame fiziškai ar emociškai. Tai daro įtaką mūsų materialiame pasaulyje. Kenčia sveikata, santykiai ar kitos gyvenime mums svarbios sritys. Paprastai kalbant, ten, kur išgyvename įvairias gyvenimiškas situacijas, ten nebėra Dieviškų vibracijų, gyvybinė energija ten neprateka.

Reiki energija į problemines žmogaus organizmo vietas perduoda Kūrėjo vibracijas. Tas vibracijas, su kuriomis žmogus gimsta, ir kurias jis pats suardo, pažeisdamas Žemės ir Kosmoso dėsnius. Tai gyvenimo tėkmė, kylanti iš Kūrėjo. Tad Reiki gydymas suteikia galimybes dvasiniam augimui.

Reiki energija padeda atstatyti tas vibracijas, su kuriomis sveikas kūnas leidžia gyventi pilnavertį gyvenimą ir kurti. Grįžta emocinis stabilumas, laimės ir meilės jausmas. Santykis su supančiais žmonėmis ir pasauliu vėl tampa harmoningas. 

Kartu su fizine ir emocine sveikata išsisprendžia ir materialinės problemos. Auga sąmoningumas, žmogus suvokia, jog jis nėra vien kūnas, kad daug svarbesnė yra jo siela. Jis pajunta, jog sąmoningas žvilgsnis į pasaulį, visatos dėsnių laikymasis, dvasinis augimas yra tai, kas jam padeda visada palaikyti balansą tarp kūno, proto ir sielos

Reiki ir medicina. Reiki gydymas

Per pastaruosius 10 metų visame pasaulyje yra atlikta daugiau nei 2000 įvairių tyrimų pagrindžiančių Reiki efektyvumą derinant kartu su medicininiu gydymu. 

Reiki gydymas yra plačiai taikoma įvairių šalių medicininėse įstaigose: 

 • Reiki seansus su medicininiu gydymu taiko daugiau nei 800 ligoninių Jungtinėse Amerikos Valstijose, įskaitant Harvardo universitetą, Harvardo medicinos mokyklą Bostone ir Kembridže, Masačusetse. 
 • Reiki terapiją Harvardo vėžio centre siūlo aukštos kvalifikacijos Reiki praktikai, tokie kaip dr. Davidas Rosenthalas. Reiki gydymas taip pat rekomenduojamas visiems universiteto darbuotojams, teikiantiems sveikatos paslaugas. Ligoninėje yra siūlomi alternatyvūs gydymo būdai, pateikiama išsami hipotezė, kurioje minima alternatyvių terapijų, įskaitant Reiki, nauda. Reiki jie taip pat rekomenduoja kaip geriausią profilaktinę praktiką. 
 • Prancuzijoje yra isteigtas Reiki institutas FEDE nuolat užsiimantis įvairiais tyrimais apie Reiki naudą sergant įvairiomis ligomis. 
 • Anglijoje Vėžio tyrimo institutas rekomenduoja Reiki kaip reabilitacinę praktiką, padedančią sveikti.
 • Jungtinėje Karalystėje veikianti Reiki federacija UKRF nuolat atlieka tyrimus ir užsiima švietimu. 
 • Apie reiki rašo įtakingiausi žurnalai kaip Forbes.

Reiki efektyvumas jau pagrįstas ir patvirtintas paprastųjų tyrimų metu. Daugelyje šalių plačiai derinamas su medicininiu gydymu.  Šiai dienai klinikinių tyrimų trūkumas neleidžia Reiki efektyvumo pilnai patvirtinti mediciniškai. Tačiau nuolat atliekamų tyrimų vis daugėja, tad ateityje klausimas apie Reiki efektyvumą žmogaus sveikatai bus pilnai atsakytas ir moksliškai pilnai patvirtintas.

Reiki energija ir jos veikimo rezultatai

 • Aktyvizuojasi natūralaus gijimo procesai.
 • Valosi fizinis kūnas, lengvai pasišalina toksinai.
 • Vyksta fizinio kūno regeneracija, ilgiau išliekame jaunatviški. 
 • Atsistato energijos cirkuliacija, pasišalina energetiniai blokai.
 • Pasišalina fizinis ir emocinis stresas, nuovargis, grįžta gebėjimas giliai atsipalaiduoti.
 • Harmonizuojasi subtilieji kūnai, atsistato jų vientisumas.
 • Grįžta pirmapradė ramybės ir harmonijos būsena.
 • Pasišalina priežastinis ligos lygmuo.
 • Atsistato atmintis ir proto aštrumas.
 • Sustiprėja kūrybiškumas, padedantis rasti savo vietą gyvenime.
 • Atsiranda sąmoningas žvilgnis į supantį pasaulį.
 • Aktyviuojasi intuicija.

Reiki sistemos privalumai

 • Reiki padeda visose gyvenimo srityse.
 • Reiki suteikia mums ir savigydos galią, ir dvasinį augimą.
 • Atviras kanalas meditacijos metu leidžia mums greičiau atsipalaiduoti.
 • 5 Reiki principai atveria mūsų širdis. Laikantis jų nurimsta protas.
 • Reiki energija subalansuoja mūsų čakras ne per kelerius metus, o per kelis mėnesius. Tai suteikia mums fizinės sveikatos, džiaugsmo, meilės, pusiausvyros ir harmonijos.
 • Kai mūsų čakros subalansuotos ir dirba ta pačia amplitude, ilgą laiką galima būti meditacijos būsenoje. 
 • Jei naudodami Reiki kartą buvome pasiekę tam tikrą ypatingą būseną, mes visada galime grįžti į ją ir toliau praktikuoti nuo jau pasiekto lygio.
 • Reiki energija – transcendentinė energija. Per meditaciją ji padeda kaip mokytojas ir globoja kaip motina, todėl medituojantysis jaučiasi užtikrintai.
 • Neigiamą energiją Reiki veikia kaip ugnis. Atliekant Reiki praktikas, žmogus išsilaisvina nuo visų neigiamų jėgų, informacijos ir programų.
 • Reiki energija yra visur ir visada. Todėl ji gali padėti bet kurioje kitoje sistemoje arba praktikoje. Reiki padės geriau ją suprasti ir tobulinti.