Kaip harmonizuoti santykius su antra puse ir aplinkiniais?
Apie tai išsamiai nemokamoje paskaitoje 'Santykiai ir Aš" - registruokis dabar!

Kas yra Reiki energetinė diagnostika?

reiki seansas reiki mokykla gyvi seansai nuotoliniai

Jei su Reiki susiduriate pirmą kartą, visada rekomenduojame pradėti nuo Reiki energetinės diagnostikos.

Tam, kad galėtume keistis, svarbu suvokti savo esamą situaciją. Tai galioja visose sferose – sveikatos, charakterio, psichologinių būsenų, santykių. Indiškoje Reiki mokykloje sukurta išsami energetinės diagnostikos sistema, kuri atskleidžia žmogaus energetinį portretą šiuo laiko momentu. Ji parodo pačias silpniausias organizmo vietas, pasufleruoja, kur glūdi susirgimo priežastis ir suteikia galimybę sudaryti pagalbos planą.

Kaip žinia, dažnai fizinės ligos priežastis glūdi mąstyme ar neigiamose emocijose, o tradicinė medicina, net ir pripažindama šį faktą, neturi jokių instrumentų, kurie padėtų taip subtiliai pažvelgti į žmogų. 

Reiki diagnostika gali būti atliekama ir nuotoliniu būdu, arba mūsų mokykloje Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, plačiau apie reiki energetinę diagnostiką čia.

Kada verta kreiptis:

Reiki terapija yra aktuali visada.Galite kreiptis bet kada, jei norite į bet kokią gyvenimo situaciją pažvelgti kitu kampu ir dirbt su savimi.

Jei jaučiatės pavargę ir gyvenimas atrodo pilkas, jei negalite pamiršti senų santykių, jei jus vargina viduje gyvenanti baimė, jei nerandate ryšio su vaiku ar sutuoktiniu,jei glumina finansai ir dar begalinė daugybė „jei“… Visa tai – dar ne liga, tačiau pakankamas simptomas, liudijantis, kad  kažkas yra negerai…

Kas yra Reiki seansas?

Visi žmogaus gyvybiniai procesai vyksta gyvybinės energijos dėka. Tai kas vyksta aplink mus, taip pat yra energija, tai ką mes spinduliuojame. Kiek turime energetninių resursų tiek esame sveiki, sprendžiame kylančias situacijas. Šeima, darbas, pinigai taip pat yra mūsų energetinio potencialo dalis.

Reiki seansas padeda pakelti energetinį potencialą ląstelių ir biolauko lygmenyje. Reiki seanso metu organizmas gauna jėgų, kurių jam trūksta išgijimui, o mums įvairių situacijų sprendimui.  Tiesiogine prasme, Reiki seansas – tai ne gydymas, o biolauko korekcija ir jėgų papildymas.

Reiki seanso metu žmogus pasineria į save ir giliai atsipalaiduoja. Šiluma per Reiki meistro rankas teka į žmogaus kūną, jį suminkština, atveria ir pripildo gyvybe. Prasideda savaiminis išgijimo procesas. Atsistato žmogaus biolaukas, čakrų veikla. Žmogus po seanso jaučiasi giliai pailsėjęs (kaip po gilaus miego),  nusiraminęs, atsipalaidavęs, pagreitėja medžiagų apykaita. 

Jei turite konrečią situaciją, susirgimą, rekomenduojame pradžioje atlikti Reiki energetinę diagnostiką ir sudaryti gydymosi planą. 

Reiki seansas taip pat gali būti atliekamas online, nuotoliniu būdu.

Atsiliepimai