Kaip harmonizuoti santykius su antra puse ir aplinkiniais?
Apie tai išsamiai nemokamoje paskaitoje 'Santykiai ir Aš" - registruokis dabar!

Reiki energetinė diagnostika

Reiki diagnostika parodo pačias silpniausias organizmo vietas

reiki energetine diagnostika reiki terapija

Tam, kad galėtume keistis, svarbu suvokti savo esamą situaciją. Tai galioja visose sferose – sveikatos, charakterio, psichologinių būsenų, santykių. 

Visi žmogaus gyvybiniai procesai vyksta gyvybinės energijos dėka. Tai kas vyksta aplink mus, taip pat yra energija, tai ką mes spinduliuojame. Kiek turime energetinių resursų tiek esame sveiki, sprendžiame kylančias situacijas. Šeima, darbas, pinigai taip pat yra mūsų energetinio potencialo dalis.

Indiškoje Reiki mokykloje sukurta išsami energetinės diagnostikos sistema, kuri atskleidžia žmogaus portretą šiuo laiko momentu. Reiki diagnostika parodo pačias silpniausias organizmo vietas, pasufleruoja, kur glūdi susirgimo priežastis ir suteikia galimybę sudaryti pagalbos planą. Kaip žinia, dažnai fizinės ligos priežastis glūdi neteisingose mintyse ar neigiamose emocijose, o tradicinė medicina, net ir pripažindama šį faktą, neturi jokių instrumentų, kurie padėtų taip subtiliai pažvelgti į žmogų.

 

Reiki terapija
Paprastai į Reiki mes ateiname, kad išgytumėme. Gydytojų diagnozė: liga. Žmogui iškyla klausimas, ar tikrai nėra jokios vilties, jokios galimybės? Galimybė yra. Tačiau, kad gydymas būtų veiksmingas, reikia rasti priežastis, kurios sukelia ligą.

 

IR ŠI PRIEŽASTIS GALI BŪTI NE FIZINĖ.

Kaip sužinoti, kas sukelia šią ligą? Tam tikslui mes turime Reiki diagnostiką. Reiki energetinė diagnostika unikali tuo, kad ji pateikia aiškius atsakymus į klausimus: būtent kokia liga, kaip stipriai pažeistas organas, koks ligos progresas, kokia ligos priežastis: fiziniai veiksniai, emociniai, protiniai ar kažkas kita. Radę ligos šaltinį, mes galime kalbėti apie išgijimą. Jei dirbsime tik su pasekme – visiško išgijimo nepasieksime.

Diagnostikos metu tikrinamas ne tik fizinis žmogaus kūnas, bet ir jo energetika. Kadangi daugelio ligų priežastis yra būtent ten. Reiki diagnostika taip pat padės jums pastebėti sutrikimų, kurių dar neįmanoma nustatyti kitais būdais, pradžią.

Mūsų mokyklos meistrai turi didelę praktinę patirtį, kuri leidžia paskirti teisingą gydymo kursą, kuris neignoruoja medicininio gydymo medikamentais ir procedūrų, kurias paskyrė jus gydantis gydytojas. Reiki meistras padės prie medicininio gydymo adaptuoti ir kitas paprastas praktikas, taip pat išsamiai paaiškins energetines susirgimo priežastis. 

Reiki terapija papildo medicininį gydymą, sustiprina jo poveikį, o svarbiausia – pašalina ligos priežastį, ir tai leidžia visiškai išgyti. Nėra prasmės dirbti tik su pasekmėmis, jūs privalote pašalinti ir ligos priežastis.  O tai, kad Reiki tikrai „veikia”, patvirtina ir moksliniai tyrimai. 

Reiki energetinė diagnostika - kas vyksta diagnostikos metu?

Žmogaus energetinė būsena vertinama  keturiais lygiais:

  •  fiziniu (įvairūs susirgimai, kraujotakos sistema, patirtos traumos);
  • eteriniu (nervų sistema, medžiagų apykaita, energetiniai centrai, taškai, meridianai);
  • аstraliniu (kokios emocijos, baimės ir išgyvenimai atsispindi organuose);
  • mentaliniu (kokios išsakytos ar neišsakytos mintys atsispindi energetiniuose procesuose organų lygyje).
 

Atlikus Reiki diagnostiką, paprastai vyksta pokalbis, kurio metu Reiki meistras nagrinėja konkrečios diagnostikos rezultatus. O taip pat supažindina lankytoją su žmogaus energetika, pasakoja apie psichologines būsenas bei susirgimų priežastis.

Priklausomai nuo konkrečios situacijos Reiki meistras rekomenduoja lankytojui tam tikrus pratimus, meditacijas, dienos ritmo peržiūrą, Reiki seansus ir pan. Labai dažnai pokalbis pakrypsta link psichologijos, kadangi diagnostikos metu atsiskleidžia užslėptos baimės, pasąmoninės nuostatos, nemaža dalimi darančios įtaką gyvenime.

Taigi, Reiki energetinė diagnostika gali tapti puikia pradžia pokyčių kelyje link labiau pilnaverčio ir sveiko gyvenimo. Svarbiausia, turite būti nusiteikę dirbti su savimi, keisti žalojančius įpročius, mastymą. Reiki diagnostika parodo kryptį į situacijų sprendimą, žingsnius pokyčių link Jūs darote patys.  

Reiki energetinė diagnostika - kada verta kreiptis?

Bet kada, jei norite į bet kokią gyvenimo situaciją pažvelgti kitu kampu ir dirbti su savimi. 

Jei jaučiatės pavargę ir gyvenimas atrodo pilkas, jei negalite pamiršti senų santykių, jei jus vargina viduje gyvenanti baimė, jei nerandate ryšio su vaiku ar sutuoktiniu,jei glumina finansai ir dar begalinė daugybė „jei“… 

Visa tai – dar ne liga, tačiau pakankamas simptomas, liudijantis, kad  kažkas yra negerai… Reiki meistras Jums padės save nukreipti Jums reikalinga linkme.

Daugiau apie tai, kas yra Reiki ir apie Reiki seansus

Norite užsiregistruoti Reiki energetinei diagnostikai? Kreipkitės čia užpildę formą arba el. paštu labas@reikimokykla.lt.