Kaip harmonizuoti santykius su antra puse ir aplinkiniais?
Apie tai išsamiai nemokamoje paskaitoje 'Santykiai ir Aš" - registruokis dabar!

Seansai su Reiki meistre mokytoja Liudmila Žerdjeva

Seansai su Reiki meistre mokytoja Liudmila Žerdjeva

Sveiki, mielieji,

Liūdnomis aplinkybėmis, tačiau su didžiausiu džiaugsmu svečiuose priimame mūsų mokyklos Reiki Meistrę – Mokytoją: Liudmilą Žerdievą.

Nuostabi savo amato specialistė, kurią jau pažįsta daugelis mūsų mokyklos narių. Liudmila yra ne tik Reiki meistrė, bet ir Ajurvedos specialistė, ne vienerius metus besisemianti Ajurvedos lobyno iš pačios Indijos. Lietuvoje, tai – specializuotas Ajurvedos ekspertas dar vis retenybė. Taip pat Liudmilos profesinį bagažą papildo ir jogos mokytojos specializacija.

​Nuo šiol Liudmilą galėsite sutikti Vilniaus ir Kauno mokyklose, kur ji atliks Reiki seansus sveikatos, santykių, finansų ir kitomis Jums rūpimomis gyvenimo temomis. Jūsų sveikatinimosi procesui bus integruotas ir Ajurvedinis šios specialistės priėjimas.

Liudmila Žerdjeva

Prof. Akad. H.S. Heera mokinė, Reiki meistrė, Kundalini Reiki meistrė, Indiškos Reiki mokyklos vadovė Donecko mieste, Serifikuota ajurvedos ir jogos terapijų specialistė jau daugiau nei 16 metų dirbanti šiose srityse. Daugelį metų dėsto ajurvedą, tobulinasi Indijoje, veda kvėpavimo ir jogos praktikas, atstatančias harmoningą energijų cirkuliaciją. Liudmila gilinansi ne tik į subtilias ligų priežastis, bet žino paslaptis, kaip palaikyti žmoguje sveikatą ir žvalumą.

Kada

VILNIUS, Latvių g. 31 – TREČIADIENIAIS
KAUNAS, Savanorių pr. 263A3 kab. – KETVIRTADIENIAIS
KLAIPĖDA. Birutės g. 14-3 kab. – ŠEŠTADIENIAIS

Mainai

40€

Registracija ir informacija būtina:

El. paštas: labas@reikimokykla.lt
Tel.nr. +370 688 00922

Klauskite drąsiai