Kaip atrasti savo paskirtį? Nuo ko pradėti?
Registruokis nemokamai paskaitai apie savirealizaciją ir gauk įrašą (tik ribotą laiką!).

Sekmadienio Reiki pozicijos – praktiniai užsiėmimai

Sekmadienio Reiki pozicijos online

Kiekvieną sekmadienio rytą 06.30 val | online | turintiems Reiki iniciacijas
reiki ratas pozicijos reiki mokykla praktiniai uzsiemimai

Reiki praktikos fundamentas yra 26 rankų padėtys, Reiki pozicijos –  Reiki savigyda. Reiki energija į problemines žmogaus organizmo vietas perduoda Kūrėjo vibracijas. Tas vibracijas, su kuriomis žmogus gimsta, ir kurias jis pats suardo, pažeisdamas Žemės ir Kosmoso dėsnius

Tai gyvenimo tėkmė, kylanti iš Kūrėjo. Tad Reiki praktika suteikia galimybes dvasiniam augimui, auga mūsų sąmoningumas, nuolatiniai energijos resursai padeda kylančias gyvenimiškas situacijas, įvairius iššūkius praeiti lengviau.

Praktikuojantys Reiki, kaip ir visi, gyvena įtemptu gyvenimo ritmų, kartais įsisukdami į kasdienes situacijas ir “bėgimas”,atrodo, nebepalieka laiko praktikoms, kurios ir yra reikalingos tam, jog tai, dėl ko kažkur vis “bėgame” baigtųsiViskas yra energija, ten kur energijos trūkumas, ten trūkumas ir gyvenime. 

Reiki praktika yra pirmas žingsnis link situacijų sprendimo gyvenime, tačiau aktyvus protas kartais neleidžia skirti laiko sau, taip mus dar labiau alindamas.

Kodėl turėtum jungtis prie Reiki pozicijų?

Suprasdami šiuolaikinio žmogaus ritmą ir mūsų nuolatinį skubėjimą , kiekvieno sekmadienio ankstyvą rytą organizuojame bendras sekmadienines Reiki pozicijas online. Kartu pamedituoti ir prisipildyti Reiki energija, trumpam sustoti nuo gyvenimiškos sumaišties ir lengviau grįžti į vidinį balansą.

Kartu medituojant Reiki srautas stiprėja sulyg medituojančių skaičiumi, tad Reiki bendros Reiki praktikos ir vidinė malda leidžia atsistatyti ir prisipildyti dar greičiau.

Kiekviena dvasinė praktika yra ir vidinė disciplina, tad sekmadieninės Reiki pozicijos puiki pradžia mažiems, teisingiems įpročiams formuoti, bent kartą per savaitę praktikuoti Reiki, skirti laiko savo vidinėms būsenoms ir atsistatymui.

* Jei dar neturi Reiki iniciacijos, bet nori išbandyti Reiki rato galią – kviečiame jungtis prie trečiadienio Reiki rato, kuris yra atviras visiems.  Registruotis jam gali čia

Reiki sekmadienio pozicijos vyksta online (Zoom platformoje) . 

Dalyvauti gali visi turintys Reiki inciacijas, nebūtinai gautas mūsų mokykloje. 

Registracija ir informacija:

Registruotis galite užpildę žemiau esančią formą.

El. paštas: labas@reikimokykla.lt
Tel.nr. +370 688 00922

Užsiregistruoti Reiki pozicijoms

Palikite savo duomenis žemiau ir atsiųsime Jums ZOOM prisijungimo nuorodą asmeniškai.