21d. emocinis ir fizinis restartas su REIKI

Sausio 10-31 d. | kiekv. rytą 05:00 - 07.00 val | online 

Kasrytinė 21 dienos praktika, pasiryžusiems keistis, įsipareigoti sau bei pasitikti 2025m. su harmoningomis emocijomis ir kūnu.
21d. emocinis ir fizinis restartas su REIKI restartas

Žinios įpročių nekeičia, juos keičia nuolatinė savitreniruotė – praktika. 

Mes turime labai gilių įsisenėjusių įpročių. Tam, kad galėtume juos pakeisti reikia įdėti labai daug pastangų ir vienam tai padaryti nėra lengva. 

Todėl mokykloje organizuojame bendras rytines 2 val. trukmės praktikas – 21 dienos emocinis ir fizinis restartas su REIKI. Jos skirtos kartu sukurti vidinius pokyčius savo gyvenime, vedančius link naujų įpročių suformavimo.

Dalyvauti kviečiami visi norintys. Svarbu Tavo didelis noras keistis ir išbandyti save.

Šis 21 dienos emocinis ir fizinis restartas su Reiki yra skirtas visiems, nepriklausomai nuo jūsų patirties su dvasinėmis praktikomis – kiekvienas čia gali rasti savo unikalią patirtį.

Ši praktika yra Tau, jei esi pasiruošęs atsiduoti procesui, išbandyti savo kantrybę ir pajusti tikrus pokyčius savo gyvenime, emocijose ir fiziniame kūne!

21d. emocinis ir fizinis restartas - kas tai?

21d. emocinis ir fizinis restartas su REIKI restartas

Ši kelionė – tai Tavo sąmoningas žingsnis į pokyčius, vidinę harmoniją ir stipresnį ryšį su savimi. Kartu per šią 21 dienos praktiką kursime erdvę pozityviai energijai, paleisime tai, kas nereikalinga, ir atversime kelią naujoms galimybėms.

21 dienos emocinis ir fizinis restartas su REIKItai 21 dienos tęstinė praktika, skirta tiems, kurie yra pasiryžę keistis ir įsipareigoti sau. Šis restartas kviečia pabusti anksti rytais, neskubant pradėti dieną Reiki sraute, stiprinant ryšį su savimi ir harmonizuojant emocijas bei kūną.

Šis restartas – tai galimybė ne tik išlaisvinti užslopintas emocijas ir energiją, bet ir prisiimti atsakomybę už savo kasdienybę, formuojant įpročius, kurie ves jus norimo gyvenimo link.

Ko tikėtis programos metu?

  • Tavo pasirinkimas, tavo rezultatai: Pradžia anksti ryte, 5:00 val – tai įsipareigojimas sau ir jūsų sprendimas keisti savo gyvenimą.
  • Kasrytinės praktikos: Kiekviena diena prasidės su meditacijomis ir praktikomis, kurios įtvirtins naujus Tavo įpročius.
  • Gyvas bendravimas: Kartu su kitais dalyviais kursime bendruomenę, kurioje dalinsimės įkvėpimu ir motyvacija.

 

Kodėl verta dalyvauti?

  • Tu gali daugiau, nei manai: Šis darbas su savimi primins, kad visi pokyčiai prasideda nuo Tavo sprendimo ir pastangų.
  • 21 diena – pakankamai, kad pakeistum savo gyvenimą: Tai ne tik laikas padedantis sukurti naują įprotį, bet ir pradžia naujos kasdienybės, kurią galėsite tęsti savarankiškai.
  • Transformacija: šis kursas – tai ne teorija ar patarimai, o procesas, kurį atliksite patys ir kurio rezultatus pajusite savo kūne, emocijose ir kasdieniuose sprendimuose.

Svarbu: 21d. Restarto metu įrašų nebus – susitiksime gyvai kiekvieną rytą, taip ugdydami gerąją praktiką keltis anksti, skirti laiko sau, pabūti bendrystėje su kitais, o ir gyvai prisijungus praktikos ir Reiki poveikis visai kitoks nei žiūrint įrašą.

Ką gausite prisijungę?

Norime dalintis Kalėdine nuotaika ir ją skleisti, tad jeigu užsiregistruosi iki gruodžio 25 dienos – mes tau dar spėsime atsiųsti dovanų: smilkalus, atkeliavusius tiesiai iš Indijos bei Reiki energijos srautu įkrautą žvakutę, kad rytines praktikas atlikti būtų lengviau susikūrus sau jaukią šventinę atmosferą bei rytinį ritualą. 

*Tik gyvenantiems Lietuvoje

Dažniausiai užduodami klausimai

21 dienos restartas nauji metai

Pasiruošk keltis anksti, pradžia 5:00. Tai padės išlaikyti dienos energiją švarią ir pozityvią. Rytinis Reiki seansas veikia kaip „energetinis dušas“, subalansuodamas energijos centrus (čakras) ir stiprindamas gyvybinę jėgą.

Kodėl 21 diena? Ir kodėl taip anksti ryte?

Mokslas sako, kad žmogaus smegenys prisitaiko prie pokyčių maždaug per 21 dieną.

Dvasinės praktikos sako, jog skaičius 21 yra trijų septynetų (7 x 3) suma. Septyni simbolizuoja pilnatvę ir tobulumą, tai mūsų septynios čakros, o trys – šventąją trejybę arba kūno, proto ir sielos vienybę. 

Patirtis sako, kad 21 diena – tai tik trys savaitės, pakankamai trumpas laikotarpis, kurį žmogus nebijotų įsipareigoti, bet ir pakankamai ilgas, kad pradėtų matyti rezultatus. Tad 21 diena padeda išlaikyti discipliną ir suteikia struktūrą naujam mąstymui. 

Mokslas sako, kad pratimai ar meditacija rytais pažadina kūną ir padeda išskirti endorfinus, kurie suteikia energijos visai dienai. Rytą organizme natūraliai pakyla kortizolio lygis (vadinamas „pabudimo hormonu“), todėl tai idealus laikas aktyvinti organizmą. Praktikos poveikis tęsiasi visą dieną, sumažina ir stabilizuoja streso lygį, pakelia fizinį aktyvumą.

Dvasinės praktikos sako, kad rytas simbolizuoja naują dienos pradžią, švarų startą ir galimybę sutelkti dėmesį, nes tai tyriausių vibracijų laikas, rytas yra šventa ir palaiminimą duodanti dienos dalis.

Patirtis sako, kad rytas yra laikas, kai lengviau sukurti naują rutiną. Vakarais dažniau kyla netikėtų trukdžių ar jaučiame nuovargį. Praktikos, atliekamos ryte, padeda užduoti pozityvų ir produktyvų dienos toną.

Ką darysime rytinių praktikų metu kiekvieną rytą, ir dar 2 valandas?

Apatinis tantjenas (dar vadinamas dantian arba „gyvybės energijos centru“) yra pagrindinis energijos šaltinis mūsų kūne. Jis yra maždaug 3 pirštų atstumu žemiau bambos. Darydami raudono kamuolio meditaciją aktyviname šį centrą ir stipriname Chi (Ki) energiją (gyvybinę energiją), todėl tiek fizinę, tiek emocinę savijautą.

  • Atpalaiduoti protą ir ramina širdį „Įžeminti“ energiją, stabilizuoti emocijas ir sumažinti nerimą
  • Sukurti stabilų energijos pamatą, kuris leidžia pasitikėti savimi norint daryti pokyčius ir veikti užtikrintai
  • Grįžti į dabarties momentą, mažinant blaškymąsi ir nerimą dėl ateities
  • Suvaldyti emocijas, stabilizuoti reakcijas į stresines situacijas.

Krūtinės centras siejamas su širdies čakra (anahata), kuri atsakinga už meilę, atjautą ir ramybę. Susitelkimas į šią sritį skatina emocinę harmoniją.

  • Kvėpuoti lėčiau ir giliau, o tai ramina nervų sistemą ir mažina streso hormonų lygį
  • Nuraminti protą, sumažinti nerimą ir išlaisvinti įtampą
  • Atkurti vidinę ramybę ir pusiausvyrą
  • Grįžti į „čia ir dabar“, atsitraukiant nuo blaškymosi ir nereikalingų minčių
  • Paleisti neigiamas emocijas.

Kojos yra mūsų pagrindas, kuris simboliškai ir fiziškai mus „įžemina”. Valant kojas, joms skiriant dėmesį, sustiprinamas ryšys su kūnu ir dabarties momentu. Kojose yra daug nervų galūnėlių ir refleksinių taškų, susijusių su įvairiais organais ir emocijomis. Ši praktika padeda paleisti emocinį „svorį“ ir įtampą, nes protas susitelkia į paprastą, fizinį veiksmą, tuo metu senos emocijos, rūpesčiai ar stresai „nusiplauna“ Reiki sraute. 

Mūsų kojos yra mūsų čakrų veidrodinė projekcija ir jose „gyvena” mūsų teisingai neišgyventos ir užspaustos emocijos. Kiekviena kūno dalis yra atsakinga už skirtingų emocinių įtampų sulaikymą kūne:

  • Klubai – viskas ką užspaudėme – tas paprastas savo vietos neradimo jausmas
  • Šlaunys – nepasitikėjimas savimi
  • Keliai – baimės
  • Blauzdos – perdėta savikontrolė
  • Čiurnos – kategoriškumas
  • Pėdos – nestabilumo jausmas.
 

Tad ši „kojų valymo” praktika yra labai meditatyvi, suteikianti galimybę nurimti ir atkreipti dėmesį į savo kūno poreikius padedant sau išsilaisvinti nuo to, kas mūsų viduje trukdo drąsiai, užtikrintai ir su meile eiti savo gyvenimu.

Informacija:

2025 m. sausio 10 – 31d.

Susitinkame kasdien nuo 5 iki 7 val. ryto online (Zoom).

* Dalyvauti kviečiami visiškai visi norintys.

Registracija ir mainai:

Prisijungimą prie 21d. praktikų ir visą svarbią informaciją gausite padarę apmokėjimą. 

Mainai: 45 eur (negrąžinama). 

Norite prisijungti nuo sausio 10d.?

Registracija bus patvirtina paspaudus ‘registruotis’ ir padarius apmokėjimą. Jei dar kiltų klausimų, rašykite labas@reikimokykla.lt