“Moters laimės paslaptys” Knyga
Nauja knyga - “Moters laimės paslaptys”
Naujausia Reiki mokytojo dr. Harprito Singh Hira knyga „Moters laimės paslaptys” lietuvių kalba.
Gamta moterį apdovanojo 3 galiomis: mamos galia, žmonos galia ir mylimos moters galia. Jei tarp mylinčios mamos ir mylimos moters vaidmenų atsistoja nuskriausta žmona, ši nuskriausta žmona savo viduje sunaikina ir mylinčią mamą, ir mylimą moterį. Moteris, kuri savo vyrui sugeba atsiskleisti visuose trijuose vaidmenyse, niekada nepatirs sunkumų šeimyniniame gyvenime.
Knygą galite įsigyti Indiškos Reiki mokyklos centruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei knygynuose.
Trys moters vaidmenys vyro gyvenime
Moteriai prigimtis dovanojo tris moteriškąsias galias: motinos, žmonos ir mylimos moters.
Jei tarp mylinčios motinos ir mylimos moters vaidmenų stovi nuskriausta žmona, tai pastaroji užmuša savyje ir motiną, ir mylimą moterį. Jei moteris gali savo vyrui skirti visus tris vaidmenis, ji neturės šeimyninių sunkumų. Indijoje kiekvienoje šeimoje mama to moko savo dukrą, todėl čia tik 2% ištuokų. Nuo vaikystės būsimąją žmoną moko tarsi skystą stiklą įgyti formą to indo, kuris jai bus likimo skirtas. Jei viena moteris geba vyro gyvenime vaidinti tris moterų vaidmenis, ketvirta moteris vyrui nebereikalinga.
Jei moteris negali vaidinti šių trijų vaidmenų, tai reiškia, kad ji emociškai nestabili, jai trūksta pasitikėjimo pirmojoje čakroje. Čia gimsta baimės. Jos griauna santykius su vyru, nutrūksta tarpusavio pasitikėjimas ir pagarba. Moteris barasi su vyru ir apšaukia jį negražiais žodžiais. Jos emocijos nuolat silpnina vyrą ir pažeidžia jo logiką.
Vyrai tokie buvo ir prieš tūkstančius metų. Tai ne dvidešimt pirmojo amžiaus požymiai. Tačiau moters auklėjimas nuolat kito. Reikia grąžinti geras mergaičių auklėjimo tradicijas į šeimą. Norėčiau, kad ši tema kasdien būtų aktuali kiekvienoje šeimoje.
Žmonės dažnai dėl menko nieko susikuria sau milžiniškas problemas, didžiulį vargą ir gyvena tarsi pragare. Tereikia paleisti situaciją ir gyventi toliau laimingai, lyg nieko nebūtų įvykę. Šią išmintį moteris turi rodyti kiekvienoje kritinėje situacijoje ir nuolat gelbėti savo šeimą iš krizių.
Moteris, kuri mano esanti protinga, bet negeba suvaldyti savo emocijų bei agresijos, iš tikrųjų yra labai kvaila, todėl, kad tenkindama savo ego ir išliedama emocijas ant artimųjų, ji griauna vyrų trauką. Jei gebėtų savo magmos jėgą sulaikyti viduje, galėtų parodyti jam savo orumą, grožį ir dar labiau pritrauktų jį prie savęs.
Vyras, grįžęs namo pas skandalingą žmoną, negali būti toje erdvėje, nes ji pripildyta griaunančios moters energijos. Ir jis net nesusimąstydamas eina ten, kur jaučiasi gerai.
Pirmasis vaidmuo – mamos vaidmuo
Pirmasis moters vaidmuo – mamos vaidmuo. Bet kurį sūnų auklėja mama.
Mergina lengvai ištekės tik tuo atveju, jei gerai išmoks mamos vaidmenį. Jei dėl kokių nors priežasčių ji vaikystėje neišbandė šio vaidmens, jai bus sunku susirasti jaunikį. Visos mažos mergaitės vaikystėje žaidžia žaidimą „dukros – mamos“. Jos maitina savo lėles, jas rengia, gydo, maudo, nors niekas niekada jų to nemokė. Įprastai, beveik visos mergaitės turi daug lėlių, žaislinių indų, baldų, vežimėlį. Mergaitės mėgsta gaminti žaisliniuose induose įvairius valgius savo lėlėms. Taip veikia prigimties užprogramuotas būsimosios moters instinktas.
Jei maža mergaitė myli savo tėtį, ji pareiškia jam, kad kai užaugs, už jo ištekės. Tai pirmas vyriškis, kurį mergaitė įsimyli. Jai norisi tėtį maitinti, rūpintis juo, pasakyti paslaptį į ausį. Tai taip pat prigimtinis moters instinktas.
Bet kuri mergina, susitikinėjanti su vaikinu, vadina jį „mažuliu“, rūpinasi, kad jis gražiai rengtųsi, lygina jo rūbus, maitina. Ji stengiasi sukurti jam naują įvaizdį, sako jam komplimentus. Ji stengiasi kuo toliau atitraukti jį nuo mamos. Nervinasi, kai jis kalba apie savo mamą, stengiasi pakeisti pokalbio temą. Kai mergina mato savo išrinktojo mamą, tai atidžiai seka jos elgesį ir santykius su sūnumi, nes jai reikės tapti antrąja mama – geresne nei tikroji jo mama – savo vyrui.
Jei mergaitei vaikystėje nedraudė žaisti šio žaidimo, ji neturės sunkumų, siekdama savo jaunikio prielankumo. Nevalia drausti mažoms mergaitėms žaisti „mamų-dukrų“ žaidimo, atvirkščiai, reikia ugdyti prigimtinį motiniškumo instinktą. Jei vaikystėje šis instinktas buvo blokuojamas, tai didžioji moteriškosios energijos dalis buvo užblokuota.
Moteriškasis instinktas reikšmingas visą gyvenimą, nes vyrui visą gyvenimą reikia mamos. Nuo pat gimimo pradžios vyras gauna emocinę mamos energiją. Išeidamas pas žmoną, pradeda gauti žmonos emocinę energiją. Vyrui Dievas nedavė galimybės savarankiškai susitvarkyti su emocine energija. Jei šalia vyro nėra moters, kuri surenka ir aprobuoja jo emocijas, vyras pradeda nykti. Kai vyras patenka į emocinį labirintą, jo kišenės ištuštėja. Ir tada jam tiesiog prasideda depresija. Tuo momentu vyrui reikalinga moteris-mama. Jei ši mama gebės surinkti jo emocijas, iš labirinto jis išeis. Jei tokios mamos greta nėra arba žmona neužjaučia ir nenori suprasti jo problemų, vyras ieško nusiraminimo vartodamas alkoholį. Prisigėręs jis sąmoningai provokuoja žmoną, kad ji prarastų pusiausvyrą, supyktų, išlietų emocijas, ir tokiu būdu jis pasisavina jos energiją. O moteris nesupranta, kodėl jis taip elgiasi. Turite žinoti: norite jūs to ar ne, vyrui reikalinga jūsų emocinė energija. Jis ją vis tiek pasiims – pozityvią ar negatyvią.
Turėtumėte žinoti paslaptį: kuo daugiau emocinės energijos atiduodate savo vyrui, tuo labiau jis jus myli. Ir net nėra skirtumo, skandalo metu ją atiduodate ar mylėdama ir žavėdama jį.
Dalykiniuose reikaluose tarp vyro ir moters reikia tikslumo ir konkretumo: kada, kur, kas. Tada moteris jaučiasi ramiai ir patogiai. Kai nėra konkretumo, santykiuose gali atsirasti įtampa ir net įvykti konfliktas. Iš paprastos moters tokio elgesio tikslumo tikėtis neverta. Pasakiusi jums, kad reikia ką nors padaryti ar įsigyti, ji tuoj pat gali patikslinti, kad tai galima atlikti kitą savaitę arba – kaip pavyks.
Kai vyras moters akyse yra tikras didvyris, ji myli jį. Ji nori mylėti tik didvyrį. Jei vyrui toli iki didvyrio, ji siekia jį tokiu padaryti, prisiimdama auklėjamąjį mamos vaidmenį. Vyras, nepasiduodantis auklėjimui, moteriai nepatinka.
Dažna moteris taip įsijaučia į savo vyro mamos vaidmenį, kad pradeda lepinti jį, neleidžia nieko daryti, sukuria jam šiltnamio sąlygas. Pasijutęs tikras karalius, vyras pradeda nebepasiduoti auklėjamas. Toks vyras moteriai nebepatinka ir ji lengvai, kaip su sūnumi, su juo išsiskiria, leisdama jam savarankiškai susitvarkyti savo gyvenimą. Kai man moteris sako, kad ji savo noru paleido vyrą, iškart suprantu, jog pradžioje ji vyrą užsisodino sau ant sprando, o kai šis nebepasidavė auklėjamas, jai nebeliko nieko kito, kaip jį paleisti. Šiuo atveju ji nevaidino žmonos ir mylimos moters vaidmenų. Tokia situacija gali susiklostyti dėl įvairių priežasčių. Gal vyras sirgo, gal buvo bedarbis ar dar dėl kokios nors priežasties moteriai teko prisiimti vyro mamos vaidmenį, tuo pačiu metu sunaikinant jame savo sutuoktinį ir mylimą vyrą.
Moterims, kurių motiniškas instinktas labai stiprus, norėčiau pasakyti, kad motinos meilę ir rūpestį jos atiduotų savo vaikams, anūkams, naminiams gyvūnėliams, bet ne savo vyrui. Priešingu atveju problemos neišvengiamos. Nevykėlį vyrą daro jo oficiali žmona, prisiėmusi jo mamos vaidmenį. Galima vyrą pabarti, po to pagailėti, bet nereikia, kad motinos vaidmuo užgožtų kitus vaidmenis, jis turėtų apsiriboti tik trečdaliu jam skiriamos energijos.
Antrasis vaidmuo – žmonos
Antrasis moters vaidmuo sutuoktinių santykiuose – būti žmona. Ne kiekviena mergina, besirengianti ištekėti, būna paruošta šiam vaidmeniui. Nemokėdama tinkamai vaidinti žmonos vaidmens, ji vaidina, ką moka – motiną, nes tai užkoduota pačioje moters prigimtyje. Žmonos vaidmuo nėra įgimtas. Šio vaidmens pamokas mergaitė gauna iš mamos, socialinės aplinkos, iš literatūrinių herojų, filmų. Paradoksas, bet didžiausias vaidmuo moters gyvenime yra žmonos vaidmuo, kurio niekas kryptingai nemoko. Bet, jei moteris teisingai supranta šio vaidmens svarbą, ji tampa klestinčio vyro sėkminga žmona.
Moteris turi įgimtą instinktą – veiksmų planą – ką artimiausiu metu namuose turi padaryti vyras. Planą ji turi visada! Užduotis – išmokti taip paveikti vyrą, kad jis tą planą vykdytų. Todėl moteriai turi nestigti išminties, pasitikėjimo ir moteriškos galios. Jei moteris neturi savybių, priverčiančių vyrą vykdyti tai, ką ji sumanė, planą jam paruoš kita moteris. Vyras instinktyviai nori patikti ir jam visada reikalingas veiksmų planas. Neturėdamas jo šeimoje, jis ieško kaip pasireikšti kitoje vietoje.
Net penkerius–septynerius metus po vedybų vyras vis dar jaučiasi esąs viengungis. Tokia jo prigimtis. Šeimos žmogų jį paverčia žmona. Po sutuoktuvių žmona jam tampa antroji mama. Jos užduotis – sūnų paversti vyru. Deja, jo tikroji mama jį vis dar tebelepina, todėl prasideda nesąmoninga kova tarp marčios ir anytos. Atėjęs aplankyti mamos, vyras skaniai pamaitinamas, net taurelę išlenkia. Mama nusistebi, kad anksčiau tai pats marškinių nelygindavęs, indų neplaudavęs. Ir vyras, išklausęs mamos pastabų, daro išvadą – mama geriau. Pareina namo ir sako žmonai, bandančiai jį paversti tikru vyru: „Tu anksčiau tokia nebuvai“. Jis nesupranta, kad anksčiau ji atliko mamos vaidmenį, o dabar jos vaidmuo – būti žmona. Iš viso to moterys turėtų padaryti išvadą – po vestuvių reikia vengti staigių pokyčių. Šis procesas turi būti ramus ir laipsniškas.
Žmonos vaidmuo sudėtingesnis, nei mamos. Jei mamos vaidmuo grindžiamas įgimtu instinktu, tai žmonos vaidmuo iš moters reikalauja didelio pasitikėjimo savimi ir moteriškosios galios. Gauti stiprią ir pasitikinčią žmoną – didelis pasisekimas. Tokia moteris mokės pasikalbėti su vyru taip, kad jis pajustų Žemę po kojomis. Jis nuolat jaus paramą šeimoje ir darbe, visuomenėje ir versle. Nes jo pasitikinti žmona pasakė: „Tau viskas pasiseks! Tu mano didvyris!“ Ir tokiam vyrui puikiai seksis.
Nepasitikinti moteris išgyvena dėl vyro, nes jai nuolat atrodo, kad jam nesiseks. Vyras, visiškai pasitikėdamas žmona, irgi mano, kad jam nesiseks, nes taip pasakė žmona, kuri visada teisi. Mama jam sakydavo, kad jam viskas seksis, nes ji už jį meldžiasi. O jaunamartė to nesako, dar nėra įsisąmoninusi, jog jos žodis sutuoktiniui labai reikšmingas. Vyro sėkmė priklauso nuo jo žmonos elgesio, jos gebėjimo palaikyti ir jos pasitikėjimo. Dauguma jaunų moterų nesupranta šito ir, užuot palaikiusios vyrą, jos priekaištauja, kad kiti gyvena geriau. Jos nesuvokia, kad vyras mielai nupirktų savo moteriai kailinius, jei tik ji palaikytų jį ir paskatintų.
Iš pradžių vyras, nesulaukęs žmonos palaikymo, eis pas mamą ir gaus jį iš mamos. Ji paguos, suteiks jėgų, tačiau nepamirš papriekaištauti: „Nevykusi žmonelė tau pasitaikė“ – ir pasės šeimyniniuose santykiuose tokį grūdą, kurio daigus vėliau teks labai ilgai naikinti. Jei tarp vyro ir žmonos susiklosto geri santykiai, tai ir su anyta jie bus geri. Tik nereikia pamiršti, kad kiekvienai mamai būna sunku, kai į namus ateina jaunamartė.
Trečiasis vaidmuo – mylimos moters
Dauguma moterų santuokoje nesusitvarko su savo pagrindiniu – mylimos moters – vaidmeniu. Žmonų mąstymą dažnu atveju taip užgožia susikaupę priekaištai vyrui, kad moteris net pamiršta, kodėl apskritai ji ištekėjo. Jei moteris daugiau nei pusę savo energijos skiria žmonos vaidmeniui, meilė pradeda gesti. Susiklosto paradoksali situacija: moteris ilgisi vyro, kai jis toli ir negali pakęsti jo, kai jis grįžta namo. Tokiai moteriai galima duoti tik vieną veiksmingą patarimą: nors kartą per savaitę pabūti vyrui mylima moterimi.
Mylima moteris dėl nieko vyrui nepriekaištauja. Jai nesvarbu, su dovanomis jis atėjo ar be jų. Ji meldžiasi, kad tik jis ateitų. Argi sunku žmonai nors kartą per savaitę pabūti savo vyrui moterimi, spinduliuojančia vien meilę? Teoriškai lyg ir nesunku, bet praktika rodo, kad tai sunkiai įgyvendinama.
Priežastis labai paprasta: moteris šeimoje turi begalę pareigų, atlieka daugybę vaidmenų – mamos, žmonos vaidmenis savo vyrui, mamos vaidmenį savo vaikams, šeimininkės, besirūpinančios namų švara ir jaukumu, vaidmenį. Kartais, atsiradus šeimoje kūdikiui, moteryje prabunda toks galingas motiniškas instinktas, jog ji net nustoja būti žmona. Ji užsikrauna visą atsakomybę dėl vaiko priežiūros, tuo metu vyras dėl nieko sau nesuka galvos, tad atsiranda galimybė pasidairyti į šalis, paieškoti nuotykių. Tuo metu moteryje nubunda galingas vaiko apsaugos instinktas, charakteryje išryškėja vyriškos savybės. Sutuoktinių santykiai pasiekia kritinį skyrybų tašką ir beveik nebeatsistato. Dėl šios priežasties kai kurios jaunos moterys bijo gimdyti vaikus, kad neprarastų vyro. Tokios poros tampa bevaikės, nors abiejų sutuoktinių sveikata kuo puikiausia.